Zachráněná fenka zbožňuje plyšáky. Výrobce hraček se o její zálibě dozvěděl a připravil krásné překvapení

Rosie byla zachráněna jako štěně a od té doby se ujala role rodinného miláčka, který je celou rodinou opečováván a milován. Její majitelé ji popisují jako velmi veselého a aktivního psa. Je plná odvahy a neustále všem dodává novou energii. Rosie také vždy měla ráda hračky – ale jednoho dne se do jedné z hraček doslova zamilovala. Její panička jí dala mini jednorožce a od té doby už nechtěla žádnou jinou hračku ani vidět a jednorožce nikdy nespouští z dohledu.

Veselý pes, který miluje hračky

Rosie je možné neustále vidět, jak si jednorožce nosí v tlamě nebo vedle něj leží a tlapami jej pevně drží. Zatímco jiní psi jsou většinou zvyklí své hračky kousat, trhat a ničit, Rosie se svým jednorožcem zachází jinak – bedlivě jej střeží a nedá na něj absolutně dopustit.

Bohužel Rosie nežije v domácnosti sama, ale má ještě parťáka Bindiho – ten je na rozdíl od Rosie poněkud morous a občas mu Rosie už pěkně leze na nervy. Proto jí také čas od času nějakou hračku ukradne a dá jí co proto. Její jednorožci tedy občas musí být obměňováni, aby byla Rosie šťastná a spokojená.

Nečekaný dárek

Výrobce jednorožců zaslal Rosie celou hromadu hraček a stejně tak jich poslali pár i pro Bindi, aby mu to nebylo líto. Její majitelka se rozhodla, že Rosie připraví pořádné překvapení a chtěla natočit její reakci. Hračky jednorožců tedy naskládala na postel do velké hromady a chtěla takto svého psa naprosto ohromit.

Šok a radost zároveň

Když pak Rosie pustila do pokoje, nemohla uvěřit svým očím. Bylo to, jako by nemohla pochopit, že jsou všechny tyto hračky skutečně pro ni. A to úplně všechny. Hračky pečlivě zkontrolovala, očichala a doslova se tetelila blahem. Majitelka uvedla, že obvykle hračky, které jsou navíc, schovávají, aby měli nějaké do zásoby, ale rozhodla se, že pro tento den je Rosie nechá všechny, aby si je mohla užít.

Zásoba hraček do konce života

Rosie a její rodina se už nyní nemusí obávat, že by o hračky byla někdy nouze. Mají jich tolik do zásoby, že nevadí, pokud někde nějakou ztratí, nebo jednu či dvě Bindi zlikviduje. Její naprostá posedlost jednorožci je velmi výjimečná a její majitelka dodnes sdílí veselé obrázky a videa Rosie s jejími hračkami.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thedodo.com