Drzá veverka ukradla kameru a poskytla originální záběry ze života hlodavce

Zvířata a technika, to je vždy kombinace, která zaručí spoustu překvapivých situací a zábavy. U této veverky tomu není jinak. Na internetu se objevilo video, na němž můžete vidět veverku utíkající s malou kamerou. Šplhá na strom a rozhodně se svého úlovku nechce vzdát. Co během své krádeže pořídila za záběry?

Drzá režisérka

Zvídavý hlodavec se ujme kamery, drží ji v tlamě a rychle zdrhá na strom. Samozřejmě vůbec netuší, co získal za poklad a že ještě ke všemu natáčí jeho úprk. Vyběhne po kmeni stromu a větvích až do koruny a poskytuje tak divákům vzácný úhel pohledu.

Takové záběry mohou být velmi vzácné. Život veverky je pořízen z bezprostřední blízkosti, ještě ke všemu jí samotnou. Nikde žádná skrytá kamera, jak tomu bývá při natáčení dokumentů o zvířatech. Režisérem je tato drzá veverka a jen ona určuje, co na videu bude nebo nebude zachyceno.

Jeden den ze života veverky

Tento drzý malý veverčí režisér ukradne kameru a natočí video výhradně z jejího pohledu, což nám dává soukromou prohlídku stromu shora. Poté, co se ujme kamery ze země, rozběhne se a vyšplhá na strom, čímž nám ukáže jeden den ze života neohroženého malého průzkumníka.

Úvodní obrázek: David Dixon/Creative Commons Attribution 2.0, Zdroj: Buzznicked.com