„Ségra, já chci hrát jako ty“. Video geniální mladé hudebnice boří internet

Karolina Protsenko je krásná dívka, ale není jako ostatní děvčata jejího věku. Věnuje se totiž hudbě, má překrásný hlas a hraje fenomenálně na housle. K tomu natáčí blogy nebo videa, na nichž vystupuje se svými rodiči. Není ale doma sama, takže se chtějí do jejího natáčení zapojit i sourozenci. Zatímco nejmenší batole se plazí po zemi, 3letý bráška Leo již bere do ruky housličky a pouští se s vervou do toho.

K hudbě tíhne celá rodina

Rodina Karoliny Protsenko pochází z Ukrajiny, ale dnes již 13letá dívka žije v Kalifornii v Santa Monice se svou rodinou, která se věnuje hudbě na plný úvazek. Aby tak ne, Karolininy rodiče nahrávají s dívkou duety, které berou za srdce, otec ji navíc doprovází na kytaru a maminka na klavír. Karolina se tak od svých 6 let věnuje hře na housle a ve svém věku předvádí fenomenální výkony. Navíc je vidět, že dává do hraní celé své srdce a emoce, což posluchači doceňují a její popularita s každým videem stoupá.

Leo nechce být pozadu

Žít v hudebně založené rodině a nehrát na nějaký hudební nástroj? To se Leovi nelíbí, proto se Karolina rozhodla dávat svému bratrovi lekce a stal se tak oficiálně jejím prvním žákem ve hře na housle. A co na to říct? Jde jim to opravdu skvěle. Jejich společná videa jsou neméně populární než ta, na kterých předvádí cover verze různých popových singlů. Navíc se zdá, že Leo podědil hudební talent také a za pár let budou s Karolinou vystupovat spolu.

Kariéru pouliční houslistky zahájila v 9 letech

Hraní na housle a zpívání Karolinu neskutečně baví, k tomu je živel a není proto divu, že svou kariéru zahájila mezi lidmi. Už od svých 9 let hraje v ulicích Santa Moniky pro potěšení kolemjdoucích, k tomu natáčí úspěšná videa, která zhlédlo více než 5 milionů sledujících z celého světa. Dívka má nakročeno k zářné kariéře a sama doufá, že se jednou stane hudebnicí na plný úvazek.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com