Vnučka chtěla splnit svému umírajícímu dědečkovi jeho největší přání – dovést svou holčičku k oltáři. Bez ženicha to ale nebylo možné, tak dostala geniální nápad!

Jedna z nejdrsnějších pravd, kterým musíme v našem životě čelit, je, že náš čas je omezený a my tak ztrácíme lidi, které milujeme. Myslet na takovou věc je samo o sobě zničující, proto bychom všichni měli žít okamžikem a ujistit se, že lidé, které milujeme, jsou si vědomi toho, jak moc nám na nich záleží. Neměli bychom se zaobírat minulostí, pokud nebudeme zrovna muset, ale to neznamená, že se nemůžeme dívat do budoucnosti.

To je přesně to, co udělala jedna vnučka z Číny a splnila tak sen milovanému člověku. Její kreativní myšlení jí pomohlo vytvořit neuvěřitelné překvapení pro někoho, na kom jí záleží, dříve, než bude pozdě.

Pětadvacetiletá Fu Xuewei z Číny miluje svého dědečka více než kohokoliv jiného na této Zemi. Oba měli mezi sebou vždy zvláštní pouto. Milují každou společně strávenou minutu a zažívají spolu hromadu legrace a zábavy.

Ovšem pak přišla zdrcující zpráva o dědečkově vážném onemocnění.

Fu byla v podstatě vychována svými prarodiči, takže moc dobře znala dědečkovo největší přání, které se většinou shodují s otcovskými představami – dovést svou malou holčičku k oltáři v její svatební den.

Na nic nečekala a splnila dědečkovi přání

Netušila, kolik času jí zbývá, ale oddaná vnučka se rozhodla, že nepotřebuje ženicha k tomu, aby splnila svému dědečkovi jeho veliké přání. Jediné, co musela udělat, bylo vytvořit tento zvláštní den pro muže, který ji vychoval.

Koupila si nádherné svatební šaty a zařídila celou „svatbu“, aby mohla dědečkovi splnit jeho přání. Najala dokonce i fotografa, aby zachytil jejich mimořádné chvíle.

Tak by měla vypadat každá rodina. To, co Fu udělala pro svého dědečka, je úžasný způsob, jak dát svým milovaným najevo, že vám na nich skutečně záleží. Pokud se vám příběh líbil a souhlasíte, že Fu je mimořádně laskavá žena, sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com