Mladá maminka onemocněla zákeřnou rakovinou a nebyla tak schopná kojit svého synka, alergického na mléčné výrobky. Naštěstí se objevil někdo nečekaný s nabídkou pomoci!

Onemocnět rakovinou nikdy není součástí životního plánu nikoho z nás. Rakovina a podobné nemoci znamenají ránu, kterou nikdo z nás nečeká, ale máme-li kolem sebe lidi, kteří se v tak těžkou chvíli kolem nás shromáždí, aby pomohli, je situace o trochu růžovější.

Když mladá maminka Ashley zjistila, že trpí rakovinou prsu, našla pomoc u člověka, u kterého by to nikdy nečekala. Ashley má se svým manželem dvouletou dceru a pětiměsíčního syna Eastona. Když při druhých narozeninách své dcery kojila malého synka, začala pociťovat hluboké bolesti, vystřelující do ramene.

Lékař jí diagnostikoval rakovinu a s kojením tak musela okamžitě přestat. Pro Eastona, který ovšem trpí alergií na mléko a sóju, to znamenalo veliké komplikace, protože většina receptů byla pro něj nevhodná.

V danou chvíli vstoupila zdravotní sestra Jaclyn, která pracovala na stejném patře, kde se Ashley léčila. Jaclyn má dcerku, která je pouze o jeden den starší než Ashleyin syn Easton. Jaclyn věnovala nemocné mamince kolem 30 litrů mateřského mléka.

Popravdě, příliš dlouho jsem nad tím ani nemusela přemýšlet, měla jsem plný mrazák mateřského mléka, tak jsem šla do nemocnice a zeptala se, zdali by Ashley měla zájem,“ řekla Jaclyn. Poté, co bylo mléko otestováno, zdali neobsahuje pro Eastona nebezpečné alergeny, Ashley jej s vděčností přijala.

Ohromný příběh, co říkáte? Je příjemné vědět, že na světě existují lidé, kteří dokáží druhým takto pomáhat. Pokud souhlasíte, sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com