Lásku k babičce dokázal tím, že jí předal neuvěřitelný dárek, který ženu dojal k slzám. Její dojemnou reakci natočil na video

Mladý muž ukázal všem uživatelům internetu, jak moc miluje svou drahou babičku. S 87letou ženou si jsou velice blízko, což dokazuje i video, které roztaví srdce každého, kdo jej zhlédne. Minulý rok v říjnu svou lásku k babičce dokázal i tím, že jí předal neuvěřitelný dárek, který ženu dojal k slzám. Všechno začalo, když projížděli kolem staveniště, kde muž staví dům.

Dvojice je aktivní na sociálních sítích

Muž je velice aktivní na sociálních sítích, především na TikToku, kde vytvořil společný účet pro sebe i pro svou babičku. Dvojice je velice populární, sleduje ji více než 2,9 miliónu lidí. Není to však žádné překvapení, babička s vnukem jsou velice zábavní, mají skvělý smysl pro humor. Hlavně babička.

Na jednom z videí sedí v zaparkovaném autě před domem, který vnuk zrovna staví. Jak se ukázalo, nebude to nový domov pouze pro něj, ale část domu bude vyhrazena i pro jeho babičku. Ukazuje na křídlo babičky, vysvětluje, kde bude mít ložnici a kde obývací pokoj.

Starší žena je šokována

Když babička poslouchá všechny ty krásné věci o svém novém bydlení, zdá se být šokována. Vnuk pak sdílí všechny detaily o její koupelně, včetně toho, jak bude vybavena, aby se v ní cítila bezpečně. Nebude chybět vysoká toaleta ani sprcha s lavicí. Je zřejmé, že myslel na všechno, aby babičce zajistil pohodlný, bezpečný a šťastný život. Je ohromena a nedokáže zadržet slzy. Vůbec nečekala, že by její vnuk chtěl, aby se nastěhovala k němu a k jeho rodině, přitom on to považoval za samozřejmost.

Nyní je dům postaven, všichni mají sbaleno a jsou připraveni na velké stěhování. Už se nemohou dočkat. Všichni, kdo video viděli, se nedokázali neusmívat. Opět se jim vrátila víra v lidstvo. Lidé s dobrým srdcem ještě existují.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Spotlightstories.co