Vše, co byste měli vědět, pokud máte krevní skupinu 0. Možná jste rodilými vůdci

V 1930 jeden japonský profesor prohlásil, že krevní skupina každého člověka o něm může hodně vypovědět. Zjistilo se, že ti, kteří mají skupinu 0, jsou jedinečné bytosti, protože jsou obdařeni speciálními vlastnostmi. Podívejme se společně, jaké zvláštnosti to jsou.

Krevní skupina 0 je krevní skupinou našich předků

Předpokládá se, že lidé s krevní skupinou 0 hráli ve společnosti v období starověku důležitou roli. Byli to lovci, kteří měli zodpovědnost za svůj rod.

Mají úžasnou energii

Jsou to velice zvláštní osobnosti. Je dobré mít alespoň jednoho takového přítele ve svém okolí.

Mají velmi dobré vůdčí schopnosti

Možná je to výsledek jejich předchozí úlohy ve společnosti, ale jsou to vynikající vůdci. Vyznačují se ambicemi a aktivitou k dosažení svých cílů.

Vždy plánují

Je pro ně těžké zastavit se ještě před tím, než dosáhnou svého cíle. Obvykle věnují zvýšenou pozornost každému malému detailu a pracují, dokud nedojdou tam, kam chtějí.

Oplývají logickým myšlením

Lidé s krevní skupinou 0 jsou velmi důslední a odpovědní.

Jejich jedinou nevýhodou je, že mají často zdravotní problémy, jako jsou žaludeční vředy nebo trpí stresem. Lidé s touto krevní skupinou mohou darovat krev každému člověku.

Jakým životním stylem by měli tito lidé žít?

Jelikož mají velmi nezdravé návyky, protože žijí pod neustálým stresem a dostatečně se nepohybují, jsou citlivými na různé poruchy, jako je onemocnění štítné žlázy nebo obezita. Odborníci proto doporučují uklidnit se. S jídlem vždy sedět u stolu, jíst pomalým tempem a dobře každé sousto rozkousat. Měli by se také vyvarovat pití alkoholu a kofeinu. Kofein může být nebezpečný pro jejich už tak vysokou hladinu adrenalinu. Jsou zranitelnějšími díky impulzivitě a často se vystavují sebezničujícímu životnímu stylu.