Vybržďování kamionu se řidiči osobního auta vymstilo. Dostal lekci, kterou si bude pamatovat do konce života

V těchto dnech přistálo na internetu video, kde můžete sledovat skutečné drama na silnici. Řidič osobního auta se postaral o pořádný poprask. Svým rozhodnutím rozčílil spoustu ostatních řidičů, ale od muže za volantem kamionu pak dostal lekci, kterou si bude pamatovat do konce života.

Řidič kamionu celou scénu zachytil na kameru

Scéna, kterou zachytil řidič kamionu na palubní kameru nainstalovanou ve svém vozidle, v těchto dnech rychle obletěla internet. Všichni uživatelé, kteří video zhlédli, souhlasili s tím, jakou řidič kamionu dal bezohlednému muži lekci. Doufáme, že si ji bude pamatovat do konce život, i když o tom zřejmě není ani pochyb.

Co se vlastně stalo?

Na záznamu můžete vidět, jak řidič kamionu dlouhou dobu jede za černým vozem, jenž jede skutečně velmi pomalu, proto se jej rozhodne předjet. O pár metrů dál se však řidič černého auta rozhodne hloupě pomstít a kamion předjede. Na tom by zřejmě nebylo nic tak špatného, kdyby těsně před kamionem nezačal brzdit. Nebylo možné uniknout střetu. Kamion narazil do pravého zadního světla černého vozu.

Na videu je pak zřejmé, že v černém autě seděl za volantem muž a vedle na spolujezdci žena. Oba byli evidentně rozčilení. Ale v tomto případě si za poničení vozu mohou sami. Díky záznamu, který byl pořízen z kamery kamionu, pak mohli policisté vyhodnotit příčinu dopravní nehody a především viníka. Snad se řidič černého vozu poučil.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bandyta z kamerką