Poplach na vlakové stanici se zásahem policie. Na kolejích se objevilo hejno zoufalých mláďátek. Strážníky čekal nelehký úkol

Na vlakových kolejích bylo zaznamenáno několik malých kachňátek. Mláďata pobíhala zmatená sem a tam a nikde v dohledu žádná kachní maminka. Na pomoc tedy musela přijet policie, kterou čekal nelehký úkol.

Policie neměla snadný úkol

Když dorazila policie na místo, kachňátka byla vyděšená a několik jich popadalo přímo do hlubokých kolejí. Nebylo možné je tam nechat, s příjezdem prvního vlaku by je čekala jistá smrt. Nezbývalo tedy nic jiného, než aby policisté seskočili za nimi a pochytali je. Povedlo se.

Uživatelé internetu jsou ohromeni

Vzhledem k tomu, že celá scéna se odehrála na vlakové stanici, spousta lidí se stala svědky záchrany kachňat. Někteří neváhali ani minutu a tasili své mobilní telefony, aby mohli celou situaci nahrát na video. A dobře udělali. Záznam, jenž se objevil na YouTube, zapůsobil na mnoho milovníků zvířat.

Video bylo pořízeno koncem srpna a na internet přidáno teprve před pár dny. Od té doby získalo úctyhodných 934 tisíc zhlédnutí a několikrát bylo sdíleno přes sociální sítě. Všichni pějí chválu na zásah policie a pozornost někoho z cestujících, kdo ji zavolal na pomoc. Dobrá práce a šťastný vývoj událostí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: ViralHog