Vyděšeného a opuštěného křížence knírače a pudla našla žena přivázaného ke sloupu. Na obojku měl připevněný dojemný vzkaz!

Žena spatřila na chodníku křížence knírače a pudla, jak smutně sedí přivázaný u sloupu v horkých letních dnech bez vody a jídla. Zvíře bylo velmi vyděšené a zmatené, vše nasvědčovalo tomu, že se někdo rozhodl zanechat jej svému osudu. Proto žena ihned zavolala pomoc, která dorazila na místo během několika málo minut.

Při příjezdu si jeden ze záchranářů všiml malého kousku kartonu upevněného k obojku. Bylo na něm napsáno následující:

“Jmenuji se Oreo. Je mi více než 10 let. Jsem vystrašený. Můj pán zemřel. Jsem opravdu hodný. Potřebuji domov.“

K tomu všemu byl nebohý Oreo hluchý a slepý, což vysvětluje jeho strach a nervozitu. Celou dobu byl sám a takto postižený. Dobrou zprávou ovšem bylo, že jakmile se Oreo dostal do útulku, zdálo se, že se zklidnil.

Pracovníci útulku skutečně dělají vše pro to, aby zajistili nevinným zvířatům dokonalou péči a zahrnuli je péčí a láskou, kterou si zaslouží. Zpočátku bylo velmi obtížné najít pro Orea nový domov, ale nakonec se povedlo. Oreo získal nový přístřešek a milující majitelku ze severní Virginie jménem Linda.

„Na tom psíkovi bylo něco zvláštního, něco, co jsem si chtěla odnést domů,“ svěřila se Linda. A dnes? Oreo má zbrusu nový domov a dokonce i nového psího bratra Ollieho.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Dokázali byste se i vy smilovat nad hendikepovaným starým pejskem a dopřát mu nový milující domov? Dejte nám vědět do komentářů a sdílejte tento příběh se šťastným koncem mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org