Vyděšený pejsek se skrýval v drsném porostu vedle dálnice. Nakonec však pochopil, že se mu lidé snaží pomoct

Mnoho toulavých psů, pro které je každý den dnem o přežití, ne vždy důvěřuje lidem, kteří se je snaží zachránit. Spousta z nich se na ulici nenarodila nebo byla týrána od svých předchozích majitelů, je tedy těžké pro ně rozeznat, kdo přichází s čistými úmysly. Stejně jako pro tohoto pitbula bez domova, který se skrýval vyděšený v drsném keři vedle dálnice.

Byl příliš slabý, aby mohl chodit

Pitbul se skrýval v drsném porostu vedle dálnice v Los Angeles, aby se k němu nemohl žádný člověk, který by mu chtěl ublížit, dostat. Bohužel to ale bylo obtížné i pro lidi, kteří se nebohému zvířeti snažili pomoct. Kolemjdoucí se ho pokusili nakrmit, když si jej všimli, ale byl tak slabý, že nemohl ani chodit. Proto se jeden dobrý samaritán rozhodl pomoct a zavolat záchranu.

Hodiny krmení a uklidňování

Když zachránci dorazili na místo, strávili hodiny krmením a uklidňováním v naději, že se pitbul vynoří ze křoví a půjde s nimi na stanici, aby mohl být ošetřen. I přes veškeré snahy se ale k němu nedokázali dostat tak blízko, aby jej dostatečně nakrmili. A naopak pitbul byl tak slabý, že nebyl schopen si pro jídlo přijít.

Dostal jméno Tarzan

Nakonec se však zadařilo. První sousta pitbulovi, který dostal jméno Tarzan, byla podána. Mezitím jej zachránci hladili po hlavě, aby si vybudovali jeho důvěru. Po celou dobu Tarzan jedl a získával zpět část své ztracené energie. Když se i napojil, dovolil dobrovolníkům, aby mu dali kolem krku vodítko a vyvedli ho ze křoví. Příliš daleko však nedošel, tak jej museli vzít do náruče a odnést do auta.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Theanimalclub.net