Vyhlídkové lety jako nejoblíbenější letecký zážitek

V poslední době je čím dál častějším trendem darovat zážitky. Nač oslavenci nadělovat „lapače prachu”, které vůbec nepotřebuje? Naopak krásně prožitý den ve spojení se splněním jeho snu si bude pamatovat do konce života a třeba objeví nový koníček.

Letecké zážitky nikdy nepřestanou bavit

Jak je zmíněno v nadpise, vyhlídkové lety již pěknou řadu let vedou v kategorii zážitkového létání. Uskutečňují se z více než 15 českých letišť pod vedením zkušených pilotů s atestací. Záleží pouze na vás, zda se budete chtít jenom kochat nádhernou krajinou pod vámi, nebo se odvážíte letadlo řídit. Co se týká vyhlídkových letů, máte na výběr letadlo, vrtulník, horkovzdušný balon nebo větroň. Poslední dva uvedené jsou určeny hlavně pro romantické duše, jež nechtějí dopustit, aby požitek z letu rušil hluk motoru.

Staňte se pilotem na zkoušku

Chcete prožít pocity pilota v kokpitu? Vyzkoušejte si řízení letadla buď za skutečného provozu během vyhlídkového letu, nebo na leteckém simulátoru. Součástí zážitku je seznámení s pilotáží letadla, kterou vás provede odborný instruktor. Jakmile vystoupáte do bezpečné výšky, bude vám předáno řízení. Co se týče leteckého simulátoru, pro opravdové fajnšmekry jsou připraveny simulace řízení v pohyblivých simulátorech Boeingu 737, dopravního letadla ATR či Airbusu 320. Pro ty největší odvážlivce je možné připravit i program s vysazením motoru, bočním větrem, přistáním v mlze a dalšími „specialitami”, při nichž je třeba bravurně zvládnout náročnou situaci.

Zažijte volný pád

Zde máte na výběr ze dvou možností – buď ho prožijete formou tandemového seskoku , nebo si ho užijete v pohodlí větrného tunelu. Seskok padákem je realizován po důkladném proškolení. V první části skoku budete absolvovat po dobu cca 40 vteřinový volný pád, na který navazuje 6-10 minutové klesání s padákem.

Dárkový poukaz do 5 minut

Ať máte dárek již dopředu rozmyšlený, nebo se rozhodujete na poslední chvíli, můžete si být jisti, že dárkový poukaz obdržíte elektronicky během 5 minut. Necháte-li si ho poslat klasicky poštou, přijde vám originálně balený v dárkové krabičce. Běžná platnost poukazu je 6 měsíců, za příplatek je možné si ji prodloužit až na 1 rok. V případě, že pro oslavence nebude vámi vybraný letecký zážitek to pravé ořechové, může zážitek změnit za jakýkoliv jiný, případně můžete poukaz do 30 dnů vrátit a obratem vám budou vráceny peníze.

Spolehněte se na špičkové služby

Agenturu na letecké zážitky provozují profesionální piloti, u nichž je vaše spokojenost a bezpečnost na prvním místě. Tato firma se může pochlubit stovkami recenzí spokojených zákazníků, kteří se k ní rádi vracejí. Letecká agentura splnila sny více než 3000 klientům, měsíčně zajišťuje přes 100 letů. Mnohaleté zkušenosti, individuální přístup a přátelská atmosféra této zážitkové agentury se postarají o to, abyste si svůj den maximálně užili.