Vyrobte si domácí odstraňovač skvrn rychle, levně a bez chemikálií. Vaše oblíbené kousky v šatníku nyní mohou být zachráněny

Skvrny na oblečení jsou celkem běžnou záležitostí a silné prací prostředky nám většinou pomohou problém vyřešit. Ale co když jsou na některou špíny i ty sebesilnější prací prostředky krátké? Jistě, mohli bychom zajít do obchodu a koupit si nový kus oblečení nebo drahý odstraňovač skvrn, ale za prvé to stojí spoustu peněz a za druhé ty naše oblíbené džíny nám to už možná nevrátí a stejné takové neseženeme. Ovšem domácí prostředky mohou být někdy tou nejlepší volbou, jak se vypořádat se znečištěním na oblečení a my vám dnes recept na takový přípravek představíme.

Domácí odstraňovač skvrn

Ingredience:

  • ½ šálku jedlé sody
  • ½ šálku peroxidu vodíku
  • 1 šálek horké vody

Postup:

Sodu rozpusťte v horké vodě a přidejte peroxid vodíku. Dobře promíchejte a nalijte roztok do lahvičky.

Použití:

Univerzální odstraňovač skvrn je vhodný pro bílé i barevné prádlo. Aplikujte ho na skvrnu a nechte hodinu a půl působit. Po této době by měla skvrna zmizet. Je-li skvrna silná, naneste odstraňovač ještě jednou a nechte další půl hodinu. Poté vydrhněte. Pokud se chcete zbavit starých skvrn, aplikujte přípravek a nechte působit přes noc.

Jak se vám dnešní článek líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun