Výsledky terapie přivedly celou rodinu k slzám. Muž se proto rozhodl ulevit milovanému pejskovi jinak

Husky jménem Kane je svému majiteli věrným a milujícím přítelem už několik let. Jednoho dne jej však postihl zdravotní problém, který nikdo nečekal. Ze dne na den mu přestaly fungovat nohy a rodina nevěděla, co si počít. Naštěstí se ho ale jeho milující majitel ještě nechtěl vzdát.

Operace ani léky nepřipadaly v úvahu

Je smutné, že Kane už byl na jakoukoli operaci příliš starý a léky na bolest neměly na utrápeného pejska velké účinky. Proto se jeho majitel rozhodl ulevit jeho trápení jinými způsoby. Tehdy přišel s nápadem plavat s ním v bazénu, aby se mu uvolnily svaly. Byla to nejen skvělá možnost Kanovi pomoci, ale také do jeho života přinést i trochu zábavy. Jak bylo vidět, dopřálo mu to velikou úlevu. Vzhledem k tomu, že léky proti bolesti ani operace nepřipadaly v úvahu, plavání byla jediná z možností, která mohla opravdu pomoci. A tak se i stalo.

Znovu se postavil na nohy

Jakmile byl Kane v bazénu, začal se usmívat. Bolest ustupovala, až se nakonec stalo něco úžasného. Kane začal opět chodit. Zpočátku byl trochu nemotorný a kýval se ze strany na stranu, ale jen pár dní po zkušenostech s plaváním v bazénu se znovu postavil na nohy. Terapie očividně zafungovala. Jsme si jistí, že voda hodně pomohla, ale věříme, že i láska a trpělivost jeho majitele přispěly k jeho zotavení. Nikdo z rodiny netuší, jak dlouho tu s nimi Kane ještě bude, ale do té doby se všichni budou snažit, aby jeho život byl bez bolesti a co nejvíce veselý a šťastný.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dogwow.org