Výlet za babičkou nebo do Disneylandu? Matčino překvapení pro děti nevyšlo úplně podle plánu

Disneyland je nazýván tím nejšťastnějším místem na světě. Takže co může být pro děti více vzrušující než výlet právě tam? Jak se ukazuje, některé by ale raději navštívily svou babičku, jak vypráví dnešní příběh. Disneyland nebo pobyt u prarodičů, co byste volili vy?

Babička nebo Disneyland?

Matka tvrdě pracovala na tom, aby svým dvěma dětem připravila malé překvapení. Řekla jim, že pojedou za babičkou, ale ve skutečnosti plánovala výlet do Disneylandu. Její plán ale tak úplně nevyšel. Jako spousta rodičů, i tato maminka ráda natáčí své děti, když očekává, že přijde euforie radosti. Zde ale video ukazuje něco zcela jiného. Z této chvíle si lze ale vzít to, že tyto děti svou babičku skutečně milují. Víc než cokoli, víc než výlet na tak úžasné místo, jako je Disneyland.

Překvapení nevyšlo podle plánu

Když matka prozradí skutečný cíl výletu, nedokáže nejdříve pochopit reakci svých dětí. Nebylo to totiž to, v co doufala. Ve skutečnosti její malá holčička hlasitě zalapala po dechu a nakonec se obě děti rozplakaly. Video zhlédlo více jak 11 miliónů lidí. Děti se skutečně těšily na původní plán, a to byl výlet za milovanou babičkou. Věříme, že ta z toho bude mít největší radost. Nakonec ji navštívily, než dojely do Disneylandu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net