Vystrašená čtyřletá dívka se rozhodla zavolat na pomoc policii. Důvod jejího strachu se nakonec ukázal jako jedna z nejroztomilejších věcí, se kterou se strážník mohl setkat!

Když jsou vám teprve čtyři roky, svět je pro vás veliké a děsivé místo, kde se někdy potřebujete ujistit, že se skutečně nenacházíte v žádném nebezpečí a nevyskytuje se nikde kolem nic, co by vás mohlo dostat. Že věšák v rohu vaší ložnice opravdu není číhající monstrum a ten strašidelný zvuk za oknem je jen pták nebo vítr. A samozřejmě nesmí chybět kontrola tmavých, špatně dostupných míst – pod postelí, vnitřek skříně nebo prostor pod gaučem a polštáři. Nikdy nevíte, co na vás může vyskočit.

Sidney se se svou rodinou přestěhovala do nové oblastí teprve před dvěma týdny, což může být pro tak malé dítě celkem skličující. Nové místo nabízí všechny nové fascinace a hrůzy. Aby se ujistila, že je v bezpečí, rozhodla se zavolat strážníka Davida a požádat ho, aby přišel k ní domů. Ano, prosba spočívala v tom, aby policista zkontroloval dům kvůli monstrům. Kdyby se náhodou pod nábytkem někdo schovával, Sidney to chtěla vědět. Ovšem co je na tom celém nejlepší? Sidney se neschovávala někde v rohu a nečekala, až David prohledá dům, sama se pustila do pátrání a chtěla, aby strážník byl jejím parťákem.

Oba pečlivě prohledávali každý kout domu a když skončili, Sidney se cítila mnohem lépe. Dům byl čistý! Policista David se nakonec k celé věci vyjádřil takto: „Byla to pravděpodobně jedna z nejroztomilejších věcí, se kterou jsem se jako policista mohl setkat.“ A my musíme jen souhlasit!

Co říkáte na statečnou mladou dámu, která se rozhodla zapojit do pátrání po nestvůrách? Sdílejte tento rozkošný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.com