Vytvořila svým kočkám neviditelný labyrint na hraní. Jejich radost baví celý svět

Video, které si oblíbilo miliony uživatelů. V článku představíme skvělou hru pro kočky, která je zabaví na několik hodin. Neviditelný labyrint bude pro kočky skvělým zpestřením. Je to jedno z nejvíce virálních videí v poslední době.

Kočky mají rády různé hry, míčky i peříčka

Kočky jsou od přírody hravá zvířata. Stačí vám světlo baterky nebo laseru, nebo postačí hodinky, telefon nebo jiný předmět, který bude odrážet „prasátka“. Kočky je rády loví a také rády loví plyšové míčky, myšky nebo další předměty. Kočka potřebuje spousta pohybu a motivace ke hrám, aby byla neustále ve formě a nepřibírala.

Následující video je na sociálních sítích velmi populární. Autor videa vytvořil kočkám labyrint na míru, vyzbrojený lahvemi na vodu a kuchyňským filmem. Všechny kočky začínají svou cestu ze stejného místa, ale každá nakonec skončí jinak.

Jedna si tedy vybere, že skočí, další zaútočí, některá se pokusí o útěk a někdo z labyrintu opravdu vykročí ven. Kolika z nich se ale podaří cestu dokončit? To můžete vidět právě na zmíněném video. Dokázaly by to i vaše kočky?

Dopřejte kočkám dostatek pohybu i her

Existuje spousta odborných knih, které vám pomohou najít tu pravou hru, která bude vaši kočku bavit. Jak víme, kočky jsou stvoření, která neposlouchají na slovo a pokud nechtějí, nepřijdou na zavolání třeba hodinu. Na některé platí, když zašustíte pytlíkem s mňamkami, jiné zase slyší krájení masa a už je máte u nohou.

Hra rozvíjí všechny jejich smysly

Nejoblíbenější jsou dlouhé provázky, které mají na konci například peříčka. Prodávají se i míčky s rolničkou uvnitř, které kočka může honit po bytě. Pokud máte možnost, dopřejte vašim kočkám přístup ven. Spousta lidí si u rodinného domku nechá udělat voliéru, kam mohou kočky zajít, kdykoliv se jim zachce. Dovnitř dejte přírodní škrabadlo – nejlépe třešeň, která je pro broušení kočičích drápků ideální.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Ilmiogattoeleggenda.it