Vytvořte si domácí čistící prostředek, aby vaše koupelna zářila čistotou. Největšími pomocníky vám budou jedlá soda a saponát na nádobí

Za ženy hodně mluví to, jak čistě a uklizeně vypadá jejich domácnost. Samozřejmě, v moderním světě a neustálém shonu je velmi obtížné najít si čas na úklid, a to zejména platí pro koupelnu, která vyžaduje zvláštní a důkladnou péči. Velmi často se v této místnosti totiž objevuje plíseň nebo rez. Spousta saponátů a dezinfekčních prostředků ale pouze způsobí nepříjemný zápach, vysušuje naši pokožku a ovlivňuje dýchací cesty. Proto vsaďte na domácí čistící prostředek, který si snadno připravíte doma a je stejně účinný jako mnoho jiných, drahých přípravků.

Ingredience:

  • 50 g jedlé sody
  • 50 ml prostředku na mytí nádobí
  • 10 kapek citrusového esenciálního oleje

Postup:

Dobře promíchejte požadované množství jedlé sody a prostředku na mytí nádobí. Jakmile vytvoří jednotnou směs, přidejte 10 kapek esenciálního oleje dle vlastního vkusu a znovu dobře promíchejte.

Nyní můžete bezpečně začít čistit všechny nečistoty v koupelně. Naneste prostředek na houbičku a sami uvidíte, jak rychle se vám vytvoří hustá pěna, která odstraní jakoukoliv kontaminaci. Snadno se spláchne a nezanechává po sobě žádné skvrny na povrchu. Čeká vás příjemný, snadný a rychlý úklid.

Nezapomeňte sdílet článek se svými přáteli. Máte i vy nějaké zaručené recepty na domácí čistící prostředky? Podělte se s námi o ně v komentářích.

zdroj: takprosto.cc