Neuvěříte, z jakého důvodu se tato žena rozhodla opustit svého snoubence a proč se již nezajímá o žádné muže na naší planetě. Důvod je šokující!

Amethyst Realm je žena, která se vzdala mužů kvůli dlouhodobému vztahu s duchem, s nímž plánuje mít dítě. To je skutečný příběh, který si opravdu nevymýšlíme. Dříve se vzdala mužů kvůli zemřelým, nyní tvrdí, že konečně s jedním z nich našla tu pravou lásku, kterou objevila při cestě do Austrálie.

Jednoho dne, když jsem se procházela v přírodě, jsem ucítila neuvěřitelnou energii. Věděla jsem, že přišel můj nový milenec,“ řekla 30letá duchovní průvodkyně. „Je to docela vážné. Ve skutečnosti jsme dokonce přemýšleli, že bychom mohli mít dítě. Vím, že to zní bláznivě, ale já se o to více zajímala a nemyslím si, že je to zcela nemožné,“ dodává Amethyst.

Jisté je, že fyzika je pro Amethyst pouhý detail a otravné problémy vědců pro ni skutečně neexistují, takže jí v podstatě nic nestojí v cestě mít dítě s duchem. „Jsem si jistá, že existuje způsob, jen jsem na tom ještě nezapracovala.“ tvrdí Amethyst. To je tvrzení, s kterým již lze souhlasit.

Co si myslíte o dnešním příběhu vy? Zdá se vám Amethyst jako blázen nebo věříte, že je něco takového možné? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

zdroj: www.ladbible.com