Vyústění katastrofálního randění. Po stovkách nevydařených schůzek učinila radikální krok pro nečekanou svatbu

Existuje spousta věcí, které se na rande mohou pokazit nebo se vše může jevit ideálně, ale zkrátka a dobře to mezi dvěma lidmi nějakým záhadným způsobem nemusí fungovat. Jaká je však šance, že zažijete přes dvě stovky tragických schůzek? Přesně o tom může vyprávět Elizabeth Hoad, profesionální golfistka, jež se dala na modelingovou dráhu.

Celých 221 špatných schůzek

Elizabeth zažila přesně 221 zkažených schůzek a 4 neúspěšná zasnoubení. Muži s ní buď nevhodně zacházeli nebo šel celý vztah už od začátku nesprávným směrem. Nakonec tedy Elizabeth dospěla k závěru, že v jejím životě je pouze jeden živý tvor, který si zaslouží, aby mu opětovala všechnu svou lásku a zůstala s ním po zbytek života – její zlatý retrívr jménem Logan. Díky svému rozhodnutí se žena objevila i v televizní show This Morning.

Žena řekla ANO svému psovi

Elizabeth dokonce zašla až tak daleko, že prohlásila, že se za Logana „provdá“. Všichni milujeme naše domácí mazlíčky, ale uznejte sami, toto už je příliš. Téměř padesátiletá Elizabeth tráví veškerý svůj volný čas se svým věrným psem. A vzhledem k tomu, že v tuto dobu nepracuje, je s ním nonstop. V ten moment její přátelé prohlásili, proč si jej prostě nevezme? To ale netušili, že si Elizabeth jejich poznámku vezme k srdci.

Velkolepá „svatba“

Podařilo se uspořádat velkolepou “svatbu” pro šťastný pár. I když se nejedná o závazný sňatek v pravém slova smyslu, svůj šťastný den si dvojice dopřála. Snad budou mít skvělé i líbánky. Jakkoli se obřad zdá hloupý, Elizabeth je nyní šťastná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net