Vzácný albinismus, který se objevil v zemi, kde to nikdo nečekal. Dvojčátka se stala přes noc senzací

Jorge Gomez a jeho manželka žijí v provincii Tucuman v Argentině. Nikdo by nedokázal popsat jejich nadšení, když zjistili, že čekají miminko. Už měli jednoho syna, ale až teď cítili, že bude jejich rodina kompletní. To ještě netušili, jak překvapení se na ně chystá.

Lékaři nevěřili vlastním očím

Paní Gomezová docházela na pravidelné prohlídky k lékaři a jednoho dne obdržela zprávu, že neporodí jedno dítě, ale hned dvě. Čekala totiž dvojčata. Všechno šlo hladce, ale přesto všechny čekalo jedno veliké překvapení. Vlastně hned dvě! Nikdo nemohl uvěřit svým vlastním očím, když přišly na svět děti tak vzácné, že se staly přes noc senzací.

Místo havraních vlasů bílé jako sníh

Zaměstnanci nemocnice byli šokováni, když viděli dvě holčičky, Virginii a Catalinu, s krásně zasněženými bílými vlásky. Albinismus je už tak dost vzácným jevem, natož v takové zemi, jako je Argentina. Přesto, že byl mladý pár ve velikém údivu a musel si zvyknout na spoustu mediální pozornosti, cítili se požehnáni těmito novými přírůstky do rodiny.

Co je albinismus

Albinismus je vzácná porucha pigmentu, kdy dochází k velice malé nebo žádné tvorbě melaninu. To celé znamená, že osoby s albinismem mají pokožku a oči velice citlivé na UV záření ze slunečního světla.

Není žádných pochyb, že se jedná o výjimečné děti, které ale budou zahrnuté láskou svých rodičů, jako jakékoliv jiné dítě. 

Co říkáte na dnešní příběh? Jak se vám malé holčičky se sněhobílými vlásky líbí? Neváhejte tento vzácný příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com