Vzpomínáte si ještě na film Hříšný tanec a jeho dvě hlavní hvězdy? Jedna z nich se rozhodla vrátit na taneční parket a výsledek je senzační!

Když se film Hříšný tanec poprvé objevil na filmových plátnech, psalo se léto roku 1987. Byl to neskutečný hit. Nikdo nikdy podobný snímek neviděl, měl vše – hudbu, romantiku a samozřejmě úžasné taneční schopnosti legendy Patricka Swayzeho a jeho filmové partnerky Jennifer Grey. Nikdo si Hříšný tanec nechtěl nechat ujít. Hlavní píseň sbírala jedno ocenění za druhým a dostala se dokonce i na pódium, kde se předávaly zlaté sošky Oscarů.

Přesto, že máme film ještě stále v čerstvé paměti, starý je už 32 let. Jeho fanoušci se ale v roce 2010 dočkali malého comebacku, když se Jennifer Grey, představitelka hlavní postavy Baby, vrátila na taneční parket. Pro Jennifer Grey byla situace trochu odlišná oproti jejímu hereckému kolegovi Patricku Swayzemu. Zatímco on pokračoval v dobře našlápnuté kariéře, po Jennifer se slehla zem. I když se objevila v jiných filmech, nikdy neměla tak klíčovou roli jako v Hříšném tanci. Ale v roce 2010 se rozhodla vrátit do záře reflektorů jako jedna ze soutěžících americké taneční show (podobné české soutěži „Stardance…když hvězdy tančí!).

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce