Vztahové chování lze předvídat z data narození. Nejžárlivější znamení zvěrokruhu

Určitá stupeň žárlivosti do zdravého vztahu patří, protože je signálem toho, že je pro nás vztah právě s touto konkrétní osobou důležitý a jde nám o to, abychom v něm byli jen dva. Někdy se však bohužel stává, že žárlivost překračuje rozumnou mez a v takovém případě je pak pro vztah jedem.

Pokud si na stávajícím partnerovi všímáte, že začíná bezdůvodně žárlit a podezírat vás, může na to mít podle astrologů vliv také znamení zvěrokruhu, ve kterém je narozen. Můžete se tedy přesvědčit, zda tomu odpovídá i váš případ.

Znalost založení a povah osob narozených v jednotlivých znameních tradičního zvěrokruhu tak může být velice užitečná již na samotném počátku, tedy ve stadiu, kdy partnera teprve hledáte. Vhodným výběrem tak můžete nežádoucí riziko přílišné žárlivosti snížit.

Býk

Znamení Býka se vyznačuje mimo jiné velkou intenzitou, pokud se jedná o dodržování pravidel ve vztahu. Lidé narození v tomto znamení bývají dost uzavření a pokud někomu dají důvěru a emocionálně se mu otevřou, mají tendenci druhou osobu hlídat a chránit tak sebe. Podceňovat nelze ani jeho povahu, která je příčinou toho, že případnou nevěru nebude umět přijmout a přejít ji, a to bez ohledu na případné polehčující okolnosti.

Štír

Pokud je váš stávající nebo potenciální partner narozen ve znamení Štíra, je třeba počítat s tím, že vaši případnou nevěru jen těžko ustojí. Pokud ji zjistí, připravte se na to, že bude mít tendenci přestat s vámi komunikovat a když ho ke komunikaci přece jen přesvědčíte, nebude rozhodně příjemná. Štíři totiž rozhodně umí zvýšit hlas, nebojí se konfrontace a umí cíleně „bodnout“ do citlivého místa.

Ryby

Toto znamení patří sice k nejjemnějším v celém zvěrokruhu, vyznačuje se však také velkou citlivostí. Osoba narozená ve znamení Ryb tak velice pravděpodobně vaši případnou nevěru vůbec nebude schopna zpracovat tak, aby vztah mohl dál úspěšně pokračovat.

Obrázky: Freepik