Záchrana nevinné duše dobrosrdečným hrdinou. Muž pomohl štěněti, které žilo ve staré botě

Mnoho lidí říká, že by chtěli mít život svého psa. Většina z nich jen spí, jí, hraje si a nechává se drbat za uchem. To bohužel není případ každého pejska. Život zatoulaného psa může být velmi těžký, protože nemají domov, kam se mohou jít schovat před nepříznivým počasím, neznají lásku svého pána a často nemají nic k jídlu. Jsou odkázáni jen na sebe a veškeré jídlo i přístřeší si musí hledat sami. Takto by nikdo z nás zajisté žít nechtěl.

Záchrana nevinné duše

Je srdcervoucí, když někdo opustí malé štěně a nechá ho osudu na pospas. Jeden drobný pejsek se staral sám o sebe a žil ve staré botě, kterou našel. Naštěstí ho našel muž, který se stal jeho zachráncem a postaral se o to, aby mu dal nový život. Goran Marinkovic ze Srbska se již mnoho let stará o zatoulaná a opuštěná zvířata ve svém okolí. V současnosti živí více než 100 opuštěných zvířat a vše platí z vlastní kapsy.

Šťastný konec

Štěně našel v hromadě odpadků poté, co slyšel naříkání. Goran neviděl v okolí žádná další štěňata ani matku. Bylo mu jasné, že by sama již dlouho nepřežila, a proto si malou psí slečnu vzal domů. Byla vyčerpaná, takže se ani nebránila. Štěně pojmenoval Coco a jakmile se dala trochu dohromady, Goran zjistil, že se jedná o psa s veselou povahou a chová se velmi hezky k lidem.

Bohužel si ji sám nemohl nechat

Zveřejnil ale její příběh na sociálních sítích a během krátké doby jí sehnal skvělý domov v Německu. S rodinou, která ji adoptovala, je stále v kontaktu a dostává fotky Coco, která právě cestuje se svou novou rodinou, krásně roste a skvěle se jí daří. Pro Coco je to šťastný konec a Goran se snaží, aby se i ostatním zvířatům v jeho okolí dařilo co nejlépe.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Waggintonpost.com