Matkou odmítnuté kůzle vychovávala jako domácího mazlíčka. Její nejlepší kámoškou se stala kočka, se kterou má unikátní pouto

Lily je kůzle vychované tak, že samo věří, že je kočkou. Možná se teď sami sebe ptáte, jak je něco takového možné, ale všechno začalo tehdy, kdy se Alexa ujala Lily poté, co ji po narození odmítla matka. Alexa pak Lily vychovala jako domácího mazlíčka.

Bez pomoci by Lily nepřežila

Když byla Lily stará pouze 5 dní, vážila jen 2 kila a nebyla o moc větší než krabice kapesníků. Alexa se do ní okamžitě zamilovala. Byla tak rozkošná a bezbranná. Nemohla ji nechat jejímu krutému osudu. Po 2 týdnech se Lilyin zdravotní stav zlepšil. Již měla možnost volně se pohybovat po domě a prozkoumávat okolí.

Setkání s dalšími zvířaty

Lily byla fascinována všemi ostatními zvířaty, která na farmě potkala. Snažila se spřátelit s králíky, od nich se pak přesunula ke kočkám. Nakonec si ji pod svá ochranná křídla vzala starší kočka jménem Bean. Lily tedy prakticky vyrůstala především s ní, není divu, že postupem času začala napodobovat její chování.

Jsou nerozlučnou dvojkou

Od prvního setkání jsou Lily a Bean nerozlučnou dvojkou. Lily se často k Bean schoulí na gauč a obě společně odpočívají. Všude ji následovala a napodobovala její chování. Když ale Lily trochu povyrostla, musela ji Alexa přesunout ven. Lily se ale stýskalo po domě, hlavně po Bean. Už se nevídaly tak často jako dřív. Nakonec si však Lily začala užívat společnost ostatních venkovních koček. Všichni byli opět šťastní.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thedodo