Zaměstnanec pohřebního ústavu se nestačil divit. Na posledním rozloučení zesnulé ženy se objevili skutečně netradiční pozůstalí!

Margarita byla známá jako soucitná žena s láskou ke zvířatům. Pravidelně krmila cizí opuštěné psy, kteří každý den přicházeli k jejím dveřím a žádali o trochu jídla, vody a lásky. Pokaždé, kdy odcházela ze svého domu, nezapomněla si s sebou vzít kousky jídla pro případ, kdyby narazila na zbloudilou němou tvář. Když zemřela, stalo se něco skutečně pozoruhodného!

Členové rodiny byli doslova omráčeni, když se potulní psi objevili na Margaritině pohřbu. Drželi se těsně u jejího těla, aby vzdali úctu a respekt dámě, která se o ně tolik starala. Vytvořila si z nich svou druhou rodinu, která pro ni teď truchlila. Zaměstnanec pohřebního ústavu byl nejdříve zmatený a v první chvíli netušil, co má dělat. Brzy si ale uvědomil, co se děje a rozhodl se, že psi mohou zůstat.

Byl to úžasný a nezapomenutelný okamžik. Celá situace jen dokazuje, jak jsou psi inteligentní zvířata a jak moc respektují své majitele a ochránce. Koneckonců, ne nadarmo se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka.

Co říkáte na tento dojemný příběh o přátelství a oddanosti mezi psy a lidmi? Podělte se o něj se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com