Chlapec chodil bez vysvětlení každý den na několik hodin pryč z domu, až jeho otec jednou nevydržel svou zvědavost a tajně ho následoval!

Každý den se 9letý chlapec z Filipín vydal na procházku, aniž by svému otci řekl proč a kam se chystá. Muž plný zvědavosti a znepokojení se jednoho dne rozhodl svého syna následovat, aby věděl, co dělá. Zjištění bylo srdcervoucí, ale současně otcovo srdce naplnilo štěstím. Chlapec chodil krmit opuštěné a hladové psy, kteří se většinou lidí báli, ale z malého hocha si vytvořili svého nejlepšího přítele.

Poté otec začal svému synovi pomáhat s krmením a péčí o tyto osamělé duše. Oba podstoupili opatření a prevenci v rámci očkování, aby se o psy mohli pravidelně starat bez obav vzniku infekce a šíření různých onemocnění. Společně psy pojmenovali White puppy, Brownie a Blackie.

Blackie byla fenka, jež se zdála být matkou zbylých dvou štěňátek. Navzdory jejímu zdravotnímu stavu je neopustila a zůstala po jejich boku jako správná matka. Chlapec zahřál srdce všech lidí po celém světě, jakmile se jeho příběh dostal do širšího povědomí. Je živým důkazem toho, že nikdo není příliš mladý, aby změnil svět.

Vše můžete vidět na následujícím videu:

Co říkáte na dnešní příběh plný soucitu a laskavosti? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com