Zázračný antioxidant jménem glutathion a proč jej pravidelně užívat

Víte, co to jsou antioxidanty a jak jsou pro vás prospěšné? O tom, co dělají a proč byste měli mít jejich přísun pod kontrolou, se dozvíte v následujících řádcích.

Ochrana před volnými radikály

Antioxidanty jsou látky, které vás chrání před škodlivým působením volných radikálů. Volné radikály vznikají v lidském těle z nadbytku stresu, nadměrné konzumace alkoholu, kouření, nadměrného sezení či naopak z nadbytku namáhavé aktivity. 

Aby se před nimi mohlo tělo chránit, potřebuje již zmíněné antioxidanty. Celou řadu z nich si sice lidské tělo dokáže vytvořit samo, ale určitě neuškodí, pokud mu trochu pomůžete. Ideální je pravidelné užívání účinného antioxidantu, který se nazývá lipozomální glutathion.

Nejúčinější antioxidant

Právě glutathion je totiž považován za jeden z nejúčinnějších antioxidantů vůbec. Pomáhá totiž v lidském těle aktivovat další antioxidanty a zároveň je nápomocný při syntéze a opravách DNA. Dále podporuje funkci jater, působí jako prevence vzniku onkologických nemocí, posiluje psychiku a pomáhá tělu vypořádat se s nadměrným stresem.

Kombinace antioxidantů a vitaminů

Pokud se do užívání antioxidantů v podobě doplňků stravy pustíte, zvažte i pořízení lipozomálního vitamínu C+D3+Zinku. Kombinace vitaminů v tomto výrobku totiž posiluje imunitu, pomáhá ochránit buňky před oxidačním stresem a v neposlední řadě podporuje účinky antioxidantu glutathionu. Mezi další účinky těchto vitaminů patří například i podpora zdravých kostí, zubů, nehtů a pokožky.

Chraňte své tělo před působením volných radikálů. Některé z nich totiž vznikají působením každodenních činností, například monotónním sedavým či naopak náročným fyzickým zaměstnáním. S pomocí kvalitních doplňků stravy můžete podpořit syntézu DNA, posílit svou imunitu a pomoci tělu bránit se oxidačnímu stresu.

Zdroj obrázku: femme / Shutterstock.com