Zázrak nebo věda? Mladý muž byl opět přiveden k životu, ačkoli strávil deset hodin ve sněhu a nejevil žádné známky života

Každý, kdo prožil skutečný zázrak, vám potvrdí, že takové situace přijdou jen tehdy, kdy je nejméně čekáte. Nejsou běžné, ale jakmile se dostaví, mohou posílit vaši víru ve vyšší moc nebo podpořit myšlenku, že nejsme v životě sami. Takový příběh se stal lékaři Geraldovi a 25letému Justinovi. Když se Justin jednoho večera vydal na cestu domů, pravděpodobně si myslel, že se bude jednat o rutinní trasu, kterou denně absolvuje bez jakýchkoliv zvláštností. Bohužel, tentokrát do cíle nedošel. Místo toho jej jeho otec objevil po 10 hodinách ležícího ve sněhu. Paramedici se shodli, že zde již žádná záchrana nemá smysl.

Justinův otec Don jej hledal několik hodin. Jakmile Justina našel, nemohl věřit svým vlastním očím. Jeho syn ležel bezvládně ve sněhu, bez pulzu a veškeré pokusy o jeho probuzení byly marné. Po převozu do nemocnice lékaři potvrdili to nejhorší, a sice, že se Justinovi již nedá nijak pomoci. Doktor Gerald byl jiného názoru. Dokázal přesvědčit ostatní lékaře, že existuje možnost, jak Justina zachránit. Zahájili riskantní operaci, o níž vůbec netušili, zda bude fungovat. Don políbil svého syna na chladné čelo a řekl mu, že ho miluje.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce