Píle, silná vůle a odhodlání věci mohou dokázat nemožné! Tato mladá žena je neskutečnou inspirací pro nás všechny. Neuvěříte, čím vším si musela projít a kde je dnes!

Většina z nás je na cestě k určitému cíli – pro některé z nás je to jednoduché, ale pro druhé tato cesta může představovat plno překážek. O tom ví své zdravotní sestra Faye. Její snažení bylo dlouhé a tvrdé, ale byla velmi motivována svou maminkou, která nepolevovala v jejím povzbuzování. Jakmile dosáhla svého, ohlédla se a našla spoustu věcí, které jí připomněly její dlouhou cestu, o niž se podělila s ostatními lidmi na sociálních sítích. Její příběh se okamžitě stal hitem internetu a velikou inspirací.

Z pracovnice rychlého občerstvení nastoupila na doktorské studium, aby se z ní stala praktická rodinná sestra. Často chtěla své snažení vzdát, ale po každém rozhovoru se svou maminkou byla povzbuzena další motivací. Sbírka starých vizitek jí slouží jako připomínka toho, co vše už má za sebou, aby mohla být tam, kde je nyní. “Fotografii se všemi vizitkami, které jsem kdy nosila, jsem nezveřejnila, abych se pyšnila, ale chtěla jsem být motivována sama sebou během mého doktorského studia,” řekla Faye.

Ovšem Faye si neuvědomila, jaké účinky její fotografie bude mít. Stovky tisíců lidí sdílely její příspěvek a chválily ji za plnění jejich snů. “Vůbec jsem netušila, že tak obyčejný příspěvek by inspiroval tolik lidí. Všichni mi psali, že já jim dodávám naději,” svěřila se Faye. Ale před Faye ležely ještě další překážky.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce