Zbavte se tmavé pokožky v podpaží pomocí obyčejných potravin, které vždy naleznete ve své kuchyni

Moderní společnost má tendenci na nás vyvíjet tlak v podobě lidské dokonalosti – měli bychom vypadat za každých okolností dobře a ve formě. Pravdou ale je, že naše nedokonalosti nás určitým způsobem odlišují od ostatních a díky nim se stáváme jedinečnými. Přesto ale, chceme-li se některých našich nedostatků zbavit, existují způsoby, jakými je můžeme opravit nebo skrýt, abychom se cítili lépe. Jednou z takových věcí je tmavá pokožka v podpaží, kterou můžeme tímto jednoduchým způsobem odstranit.

Řešením jsou obyčejné brambory a citróny

Brambory jsou v tomto případě prostě a jednoduše úžasným lékem, jenž má příznivé účinky na pokožku. Tato potravina nemá žádné vedlejší a účinky a přesto dokonale zesvětluje naši pokožku. Stačí, když syrové brambory přiložíte na postiženou oblast a necháte chvíli působit. Stejně tak můžete syrovou bramborou pár minut jemně přejíždět po podpaží. Podobný efekt mají také citróny, které můžete použít stejným způsobem.

Jak se vám dnešní článek líbil? Máte rádi tyto jednoduché metody stejně jako my? Neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com