Běžné odpoledne přerušil hrůzný incident. Zbloudilá kulka zasáhla ženu do hlavy a způsobila fatální škody

Sally Strelecki stála ve své kuchyni, když ji najednou zasáhla kulka do hlavy, která proletěla stěnou jejího bytu. Po incidentu byla hospitalizována v nemocnici, kde upadla do kómatu. Po několika týdnech na přístrojích se konečně probudila a je schopná sama dýchat. Co se vlastně přesně stalo?

Běžné odpoledne přerušila náhlá střelba

Byl naprosto normální den. Sally byla doma se svým přítelem Nickem, když se ovšem stalo něco neuvěřitelného. Mladá dívka stála u kuchyňské linky a připravovala jídlo pro své domácí mazlíčky, když se najednou ozvala hlasitá rána. Nick ležel na gauči a díval se na televizi. Jakmile uslyšel hluk, otočil se na Sally a chtěl se zeptat, co to bylo. V tu chvíli ale Sally padla k zemi. Nick k ní běžel, aby jí pomohl, nechápal, co se děje.

Dívce prolétla hlavou kulka

Sally byla postřelena do hlavy. Nick se k ní rozeběhl a pokusil se zastavit krvácení, než dorazila přivolaná záchranka, aby dívku převezla do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Bylo zjištěno, že sousedé z vedlejšího bytu měli ostrou hádku, při níž muž Mickel Mclean vytáhl zbraň a vystřelil. Kulka prolétla zdí až do Sallyina bytu, kde ji zasáhla.

Odpojení od přístrojů

Po dvou týdnech od střelby byla Sallyina rodina postavena před těžké rozhodnutí. Měla určit, zdali bude Sally odpojena od přístrojů, které ji doposud udržovaly při životě. O den později se však stal zázrak. Dívka se probudila a nyní dýchá naprosto sama. Zřejmě bude slepá, ochrnutá na levou stranu těla a trvale poškozena na kognitivních schopnostech, ale už teď dělá obrovské pokroky, které ji přibližují krok po kroku, aby opustila nemocnici.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsner.com