Zdrcení rodiče trpěli nad ztrátou svého novorozeného synka. Za čtyři dny od jeho smrti zazvonil telefon a jejich život se obrátil vzhůru nohama!

Josh a Katie, mladý pár z Nashvillu, očekávali svého prvního potomka. Nelze ani popsat, jak moc byli oba nadšení z uvítání nového člena rodiny. Ovšem během prohlídky v 20. týdnu těhotenství doktor objevil něco, co naprosto změnilo plány těchto dvou mladých lidí.

Rutinní operace

Nalezený problém na ultrazvuku by mohl způsobit závažný problém ve vývoji jejich syna Deweyho. Jakmile přišel na svět, byl okamžitě převezen do dětské nemocnice, kde strávil 132 dní, během nichž se lékaři snažili zjistit, co se s ním stalo. Nakonec chlapec zemřel při rutinní operaci, kdy se mu lékaři pokoušeli umístit krmící sondu. Rodiče byli ztrátou svého syna zdrceni. V tuto hrozivou chvíli ale ještě netušili, že zdravotní sestřička o jedno patro výše brzy zasáhne, aby jim poskytla záchranné lano a změnila jejich zármutek v radost.

Telefonát od neznámého čísla

Josh a Katie sestru velice dobře znali. Se svým synem strávili v nemocnici spoustu času a měli tak možnost se s personálem dobře seznámit. Zanedlouho obdrželi telefonát, kde se ozval známý hlas. Volala jim zdravotní sestra, která si vzpomněla, že Josh s Katie projevili zájem o pěstounskou péči a dala jim vědět o malém chlapečkovi z 5. patra jménem Brax, který zoufale potřeboval rodičovskou lásku. Bylo mu 11 měsíců a od svého narození neopustil nemocnici. Jeho rodiče ho opustili, protože se o něj nemohli starat. Nebohý chlapeček trpěl plicní hypertenzí, chronickým respiračním selháním a tracheomalacií. Lékaři ale věřili, že se jeho stav zlepší, jakmile trochu zestárne.

Když si novopečení rodiče přivedli Braxe domů, jeho situace se skutečně zlepšila. Josh a Katie naprosto milovali svého pěstounského synka a v září 2017 se stali jeho oficiálními rodiči. Dewey jim bude navždy chybět, ale uvědomují si, že nyní ho už nic nebolí. S jeho smrtí mají v srdcích místo pro další dítě, které potřebuje lásku.

Jak se vám dnešní příběh o záměrech osudu líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com