Zoufalý muž měl pocit, že policie nedělá dost pro záchranu jeho sestřenice před nebezpečným únoscem. Tehdy se rozhodl vzít věci do vlastních rukou a pro ženu si sám dojít!

Přestože jsou podobné scény spíše záležitostí filmovou, někdy se můžeme setkat s lidmi, kteří se skutečně nebojí ohrozit svůj vlastní život, aby zachránili milovaného člověka. To je případ i této rodiny, která měla pocit, že policie nebere situaci příliš vážně a s případem únosu jejich rodinného člena nedělají dostatek. Tehdy nastal čas vzít situaci do vlastních rukou. V roce 2013 bratranec oběti objevil opuštěný dům, kdy únosce jeho sestřenici držel pod zámkem a ohrožoval nožem. Muž neváhal ani vteřinu a pro svou příbuznou si došel, ať by se mělo dít cokoliv. Vykopl dveře, několikrát vystřelil a zabil nebezpečného únosce. Detektivové se ohledně této věci vyjádřili tak, že se jednalo o odůvodněnou vraždu.

Bratranec potvrdil, že z opuštěného domu, kde si myslel, že muž drží jeho sestřenici, slyšel výkřiky. Rozbil tedy dveře a ihned zahlédl únosce, jak bodá do jeho 29leté sestřenice Bethany. Vytáhl legálně drženou zbraň a vystřelil. Ukázalo se, že únoscem nebyl nikdo jiný než Scott Thomas, Bethanin bývalý přítel, s kterým se rozešla dva roky předtím.

Bethany byla okamžitě hospitalizována a očekávalo se, že se zcela zotaví. Když Bethany tehdy z nenadání zmizela, její auto bylo nalezeno za třtinovým polem. Policie prohledávala celou oblast, ale bez výsledku. Tehdy se Bethanina rodina rozhodla pátrat na vlastní pěst v opuštěných budovách kolem pole, kam ji únosce mohl odvést. A jak je vidět, nevzdala se a vše dobře dopadlo.

Co říkáte na tento děsivý příběh? Všechna čest statečnému muži, který se dokázal postarat o svou rodinu. Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj:viralnova.com