Toužila po krásných rtech za málo peněz. Po zpackaném zásahu kosmetičky nyní zažívá skutečný horor

Kelly McVicker z West Yorkshire je matkou 5 dětí. Nedávno se rozhodla povyprávět novinářům svůj příběh o tom, jak její sen vypadat krásně vedl ke skutečné katastrofě. Nebyla spokojená se svými rty. Věřila, že jejich velikost a tvar k ní nějakým způsobem nesedí. Proto se v březnu roku 2019 rozhodla, že s tím něco udělá. Nechá si vyplnit rty kyselinou hyaluronovou a konečně získá sebevědomí.

Začala si hledat informace na internetu

Kelly tedy sedla k internetu a začala hledat informace. Nakonec si na sociálních sítích našla kosmetičku, která nabízí přirozené zvětšení rtů za přijatelnou cenu. Kelly neváhala. Měla být však opatrnější, a to hned ve chvíli, kdy žena provozovala své kosmetické služby u svých klientek. Domluvila se tedy s Kelly, že ji navštíví u ní doma.

Žena Kelly ujistila, že má za sebou mnoho let zkušeností, vytáhla nástroje a pustila se do práce. Přestože Kelly byla nezkušená, brzy si uvědomila, že procedura neprobíhá tak, jak očekávala. Kosmetička opakovaně provedla bolestivé vpichy injekcí do úst, až se začaly objevovat stopy krve.

Procedura trvala příliš dlouho

Výsledkem bylo, že postup trval déle než 2 hodiny, ústa začala bobtnat. Kosmetička nařídila Kelly, aby si na obličej přiložila led, který ovšem neměla. Na rty si tedy aplikovala zmrazené maso. „Odbornice“ Kelly začala uklidňovat, že za pár dní budou její rty vypadat perfektně. Nutno podotknout, že tyto procedury a jejich hojení, kdy rty vypadají normálně, trvají až půl roku.

Rty začaly otékat a modrat

Kelly po pár hodinách věděla, že už je něco špatně. Na odstranění výplní bylo již pozdě, zbývalo jedině navštívit nemocnici, když rty začaly nabývat na objemu, a dokonce modrat. Horní ret byl 2x tak větší než spodní, ovšem tím Kellyino neštěstí nekončilo. „Moje rty byly silně deformované po dobu 3 týdnů. Téměř každý den jsem musela běhat ke kosmetičce a nechat si odstranit všechny nově se objevující opary,“ vzpomíná Kelly.

Nyní její rty vypadají o něco lépe, ale žena sama věří, že stále vypadá jako kachna. Kosmetička zodpovědná za tento incident jednoduše smazala svou obchodní stránku na Facebooku a přestala reagovat na zprávy. Kelly se obává, že nebude její poslední obětí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.ie