Žena poslala svému muži na pracovní cestu tuto fotografii! Muž ihned po doručení požádal o rozvod! Kvůli čemu?

Všechny páry se občas hádají, ale většina hádek není natolik návažná, aby končili rozvodem. Příběh totoho páru však bohužel nemá štastný konec.

Manžel, který většinu času tráví mimo domov na služebních cestách, jednoho dne  volal své manželce domů, ta však ani po několika zavolání na hovor neodpovídala a on se začal strachovat co se s ní stalo. Když mu pak po několika minutách zavolala zpátky, omluvila se mu, že byla zrovna ve sprše a kvůli tomu nemohla telefon vzít. 

Manželovi však něco na jejím vysvětlení nesedělo a tak ji požádal, aby mu vyfotila, co právě dělá. Manželka mu tedy poslal fotku, kde sedí na posteli v ložnici.

Partnerovi neunikl zásadní detail

Říkáte si, že na první pohled naprosto normální fotka? Manželovi však neunikl zásadní detail, kterého si žena při odesílání nevšimla a ihned požádal o rozvod.

Přijde vám, že na fotce není nic zvláštního?

Žena nechápala manželovu reakci

Žena nevěřícně koukala, co ji manžel odpovídá a vůbec nechápala co se děje, protože měla za to, že fotografie vypadá naprosto věrohodně. Rozhodla se tedy fotku znovu prozkoumat a když se pozorně podívala, viděla jeden malý detail, kterého si při odesílání nevšimla. Poté už nedále nezapírala svou nevěru a manželovi přiznala, že na fotce je se svým milencem.

Oboustranné zklamání

Oba byli z rozvodu velmi smutní. Manžel byl smutný, protože mu manželka s někým zahýbá a manželku mrzelo to, že kvůli své dětinské chybě přišla o pohodlný život a vcelku dobrý vztah.

Pokud si i vy prohlížíte zaslané fotky, všímejte si detailů. Možná také skrývají něco, co před vámi mělo zůstat skryto.

Všimli jste si na první pohled ruky? Pokud se Vám příběh líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli!

Zdroj: daily.bhaskar.com