Žena si šla zkontrolovat poštu, když ji v poštovní schránce čekalo děsivé překvapení. Ze tmy na ni zíraly dvě červeně zářící oči! O jaké zvíře šlo?

Když si jdete ráno nebo odpoledne po práci do schránky vyzvednout poštu, zpravidla očekáváte klasické zásilky v podobě dopisů, malého balíčku nebo také prázdno. Tato žena z Lyon County na tom byla podobně, když otevírala svou poštovní schránku, proto byla o to více překvapená, když na ni ze tmy hleděly dvě červeně svítící oči.

Prvotní strach vystřídal soucit

Zpočátku byla trochu zaskočená, ale během pár vteřin si uvědomila, že se nejedná o žádnou nebezpečnou hrozbu. Ve skutečnosti se zde před světem ukrývalo roztomilé hnědo-bílé morče! Opuštěné, nebohé stvoření bylo zanecháno v ženině schránce bez jídla a vody a zjevně bylo velmi vyděšené.

Žena byla milovníkem zvířat, proto neváhala ani vteřinu, vzala morče do náruče, běžela zpět do domu a obrátila se na policii s žádostí o pomoc. Morče bylo odvezeno do zvířecího útulku, kde si vysloužilo rozkošnou přezdívku – Rosita, kvůli jejím podivně červeným očím.

Rosita byla naštěstí v dobrém stavu a po lékařském vyšetření veterináři potvrdili, že je naprosto zdravá. Později, během vyšetřování, bylo zjištěno, že Rosita byla zanechána v poštovní schránce 17letou dívkou, která již byla obviněna ze tří dalších případů týrání zvířat.

Rosita je naštěstí v bezpečí útulku, zdravá a jistě nebude dlouho trvat, než si ji někdo odvede a poskytne jí milující domov. Kdo by přece nechtěl tak roztomilého mazlíčka, že?

Co říkáte na dnešní bizarní příběh? Jak byste se zachovali vy? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org