Žena těsně před šedesátkou otěhotněla. Otcem je její vlastní ženatý syn

Mít velkou a šťastnou rodinu je snem mnoha lidí. To byl i případ Jeffa a Cambrie. Je pravda, že manželé už mají čtyři děti, ale nechtěli se u tohoto čísla zastavit. Pomoc nabídla Jeffova matka, 56letá Nancy, která brzy porodí svou vlastní vnučku.

Manželé toužili po velké rodině

Cambria měla problémy s otěhotněním. Pár se proto rozhodl podstoupit možnost IVF, což se nakonec ukázalo jako dobrý nápad, protože během 6 let se v manželství narodily 2 páry dvojčat. Manželé však chtěli dětí více, proto se začali pokoušet o páté dítě. Bohužel se ukázalo, že žena není schopna znovu otěhotnět. V tu chvíli přišla na pomoc Jeffova matka.

Nancy Hauck, Jeffova matka, které v té době bylo 56 let, byla touto zprávou hluboce zasažena, protože věděla, jak moc si její syn a snacha přejí rozšířit svou rodinu o dalšího potomka. Rozhodla se tedy nabídnout svou pomoc. Chtěla se stát jejich náhradní matkou.

Pár dlouho neváhal

Jeff a Cambria dlouho neváhali a souhlasili. Společně šli na kliniku, aby zahájili proces oplodnění. Lékaři zjistili, že 56letá žena je dostatečně zdravá na to, aby se stala náhradní matkou, a tak v lednu 2022 Nancy začala užívat hormonální terapii. Během pár týdnů otěhotněla s oplodněnými embryi Jeffa a Cambrie.

„Nikdy jsem si nepředstavovala, že budu ještě v 56 letech těhotná, ale tohle je ta nejkrásnější věc, která se mi kdy stala,“ vyjádřila se Nancy. Pár je ženě za takovou oběť nesmírně vděčný. Cambria a Nancy spolu vycházejí velmi dobře a tráví jako rodina hodně času. „Jsem vděčný, že mám tak obětavou a milující matku, která byla ochotna přinést takovou oběť pro mou rodinu,“ řekl Jeff.

Úvodní obrázek: V vědomím Nancy Hauck, Zdroj: Newswirengr.com