Malá změna plánu na svatbě. Ženich si pro nevěstu během prvního tance připravil dojemné překvapení

Svatba je spojena se spoustou příprav. Každý zamilovaný pár by si přál, aby na jeho oslavě nic nechybělo, všechno probíhalo dle plánu a bez sebemenší chybičky. Nicméně málokdy se něco takového podaří. Ovšem malá změna plánu nemusí vždy znamenat katastrofu. Důkazem toho je svatba Brada a Melissy.

První tanec novomanželů

Brad a Melissa byli ze začátku své svatby nesmírně nadšení. Píseň Like There’s No Yesterday od Marka Willse měla být první skladbou, kterou DJ zahraje zamilovanému páru. Když však dojde na první tanec, najednou hudba přestane hrát. DJ se snaží zachránit situaci a vysvětluje, že kapela začne nedokončenou píseň hrát znovu od začátku.

Živé vystoupení oblíbeného zpěváka

Píseň začíná znovu, takže Brad a Melissa zaujmou pozice a čekají, kdy přijde jejich vytoužená chvíle. Začnou tančit, jako kdyby se nic nestalo. V jednu chvíli se nevěsta otočí k pódiu a zkoprní. Nevěří svým vlastním očím. „Ó můj bože,“ vypadne z Melissy. Doslova vykřikne na celý sál.

Překvapení od milujícího manžela

Naopak Brad se vůbec nezdál být překvapený. Jak je to možné. Jak se ukázalo, vystoupení Marka Willse byl jeho nápad. Chtěl své novomanželce splnit její sen a připravil pro ni toto úžasné překvapení, na které nikdy nezapomene. Chtěl Melisse dokázat, jak moc ji miluje.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Seeitlive.co