Na svatební den jen tak nezapomene. Ženich si spletl nevěstu se švagrovou. Ta si nebrala servítky a vyškolila ho exemplarním způsobem

Až muž uvidí video ze svého svatebního obřadu, jistě bude litovat toho, co vypustil z pusy. Hlava jej nebude bolet jen z toho, že to trochu přehnal s pitím, ale i od facek, které dostal od rozzlobené švagrové, když si ji spletl s nevěstou. Na tento den hned tak někdo nezapomene.

Dvojice se poprvé setká před oltářem

V Biháru ve východní Indii se konal tradiční obřad varmala. Je to událost, při které se dvojice, muž a žena, kteří mají být oddáni, poprvé setká. Podle zvyku předá muž ženě girlandu, květinový věnec, jenž jí zavěsí na krk a stejně tak učiní i nevěsta ženichovi.

Ženich potřeboval podpěru

Ale ženich, jak sami uvidíte na videu uvedeném níže, je z opilosti až slepý. Je v tak špatném stavu, že nemůže udržet oči otevřené a nemůže se ani postavit na nohy. Jeho přítel se ujal role podpory. Doslova, protože je to on, kdo mu brání spadnout. Bez cizí pomoci by nebyl schopný obřad dokončit.

Nevěsta nebo švagrová?

Budoucí manželka muži navlékne na krk girlandový náhrdelník a pak je řada na něm. Zde nastává hlavní problém. Ženich je tak opilý, že si svou budoucí manželku splete s její sestrou a nasadí na krk květinový věnec své budoucí švagrové. Ta situaci nenesla vůbec dobře, začala na ženicha křičet a pak mu dala facku. Dál a dál ho mlátila do hlavy. Náhrdelník s girlandou jí musel z krku sejmout sám ženich, protože jinak by si ji musel vzít.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com