Svatbu si představoval úplně jinak. Ženichovi se v při hostině zhroutil celý svět. Důvodem byla slova jeho otce

Svatba by měla být radostnou událostí nejen pro nevěstu a ženicha, ale i pro všechny přítomné svatebčany. Rodina i přátelé s vámi chtějí oslavit jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě. Ženichovi se však v den jeho svatby zhroutil celý svět poté, co jeho otec uprostřed obřadu oznámil nešťastnou novinu.

Drama ve svatební den

Otec ženicha požádal jeho matku o rozvod uprostřed svatebního obřadu. Horší chvíli si zřejmě nemohl vybrat. Později se dvojice začala hádat stranou od lidí, ale jejich syn vše viděl a slyšel. Problémem mezi manželi byla evidentně matčina práce. Jak se ukázalo, stavěla ji vždy na první místo, což muž už nevydržel. Sama pak potvrdila, že se domnívá, že nedokáže milovat nic více než svou práci. To byla pro manžela poslední kapka a ujištění, že rozvod je jediným řešením. Pak si stáhl prsten a předal své ženě.

Ženich se na svého otce nezlobil

Kupodivu se ženich na svého otce nezlobil. Neměl pocit, že mu svatbu zničil. Zato na rodiče jeho matky ano, tedy ženichovu babičku s dědečkem. Ti zinscenovali scénu, která se stala hlavní atrakcí celé svatby. Šli za otcem ženicha a začali na něj křičet. Někteří svatebčané se snažili situaci uklidnit. Následně všichni, kdo měli se skandálem něco společného, z obřadu a hostiny odešli.

Nevěsta žádá omluvu

Ovšem nevěsta nebyla příliš šťastná. Sice se tvrdí, že na každé svatbě se něco semele a čím více kolapsů, tím šťastnějším manželství, ale toto si zřejmě nepředstavovala. Nevěsta žádá po otci svého snoubence, aby se omluvil za to, že na jejich svatbě sobecky přišel s něčím takovým, jako je zrovna rozvod. Ženich však se svým otcem soucítí. Moc dobře totiž ví, že žil spoustu let v manželství bez lásky. Myslí si, že není potřeba, aby se omlouval. Od své snoubenky byl však obviněn, že ho jejich svatba zřejmě tolik nezajímá.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Twice.hu