Dvojice, které s největší pravděpodobností naváží v roce 2022 vážný vztah. Jste mezi nimi?

První měsíc nového roku přinesl spoustu nadějí a očekávání. Ti, kteří začínají rok s touhou a přesvědčením, že si letos najdou někoho výjimečného a konečně prožijí lásku se vším všudy, pro to udělají cokoli. Pokud do této skupiny patříte i vy, rádi bychom vám byli trochu nápomocní. Astrologie totiž dokáže určit i to, jaké osoby spolu v roce 2022 navážou vztah.

Blíženci a Vodnář

Tato dvě znamení zvěrokruhu sdílejí velmi starý, čistý druh lásky, který je v moderní době trochu zapomenut. Milují společnost toho druhého, protože jsou oba vyznavači intelektuálních rozhovorů. Oba se navzájem podporují, je-li to potřeba, a také si dokážou dopřát svobodu a čas pro sebe. Velmi si váží vzájemné přítomnosti.

Býk a Štír

Cítí se naprosto šťastní, že mají jeden druhého, protože pro ně neexistuje nikdo jiný, kdo by odpovídal jejich mentální, emocionální a fyzické úrovni. Milují pohodlný život a nesnáší, když se jim lže. Mohou skončit jako jeden z nejlepších párů roku 2022.

Panna a Kozoroh

Dokonale se k sobě hodí, protože jsou oddaní jejich společnému životu, což jim umožňuje dokonale a jasně pochopit vzájemné situace. Oba milují to, že jeden druhému nemusí vysvětlovat, že jsou zaneprázdněni nebo potřebují zrovna čas pro sebe. Jsou kompatibilní ve všech ohledech.

Lev a Střelec

Lev je romantický, starostlivý a laskavý, zatímco Střelec je společenský, zábavný a plný života. Tvoří dynamické duo a když jsou spolu, mohou být tím nejroztomilejším a nejsilnějším párem ze všech. Navzájem je přitahují jejich osobnosti a jeden v druhém v sobě podporují jen to nejlepší.

Ryby a Rak

Jsou si velmi podobní v tom, co od ostatních lidí očekávají. Oba mají citlivé srdce, které si velmi váží citů a emocí. Mají podobný pohled na svět, což jim na začátku pomůže se snadno sblížit. Společně si umí dobře usnadnit život, protože oba vědí, co chtějí a potřebují.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com