Známá americká komička Ellen DeGeneres je známá tím, že své fanoušky dokáže skutečně překvapit. I tentokrát se jí to povedlo, když její show přerušil záhadný telefonát!

Ellen DeGeneres a její talk show si udělaly své jméno především tím, že se během vysílání dějí věci, které by jen málokdo čekal. Stejně jako v nedávné epizodě, kde zůstala spousta diváků zmatených. Ellen mluvila ke svému publiku, když ji v tu chvíli přerušil telefonát.

Diváci přemýšleli, co může být tak důležitého. Jak se ukázalo, na druhém konci aparátu byla Ellenina recepční a vysvětlovala Ellen, že telefonní hovor je určen pro někoho z publika. Jakmile se kamera otočila, bylo jasné, komu telefonát patří.

Žena si drží obě ruce před pusou a propukává v šílený pláč. Podívá se na ženu vedle sebe, která je očividně zmatená a vůbec netuší, stejně jako zbytek publika, co se děje. Ta žena je její matka. Obě jsou poté pozvány k Ellen na pódium.

Diváci vůbec netuší, že za chvíli i oni budou ronit slzy. Becky a její dcera Kim jsou obrovskými fanoušky Ellen i její show a každá z nich si prochází rakovinou. Jejich velikým přáním bylo poznat svou „hrdinku“ a předat důležitý vzkaz.

K jejich překvapení Ellen jejich prosbu vyslyšela. Je známá tím, že má ve zvyku procházet se svými fanoušky jejich těžkými i šťastnými časy a tato dvojice žen přesně zapadá do jejího seznamu. Ellen je důkazem toho, že ne všechny celebrity se vyskytují na vyšším žebříčku společnosti oproti nám ostatním. Ellen se snaží tyto mýty prolomit a zatím se jí to rozhodně daří. Matce s dcerou splnila jejich sen – setkaly se svým idolem a mohly si s ním popovídat jako s kýmkoliv jiným.

Nezapomeňte tento úžasný příběh předat i svým přátelům a rodině. Sdílejte s nimi tento článek.

Zdroj: viralnova.com