Holčička se obávala o zdraví svého křečka, který se již několik dní nepohnul. Veterinář nakonec zjistil, že důvod jeho nečinnosti je skutečně bizarní, až možná humorný!

Mít doma zvířecího mazlíčka, který se celé dny nepohne, může být velkým důvodem k obavám, ale přestože nechceme situaci příliš zlehčovat, tento příběh je natolik vtipný, že nesdílet ho se světem, by byla opravdu škoda. Pro majitele domácích zvířat je velmi důležité věnovat čas a úsilí péče o zvířata, aby neskončili s podobnými zkušenostmi, které vám nyní představíme.

Když se dívčin křeček nehýbal už několik dní, jeho mladá majitelka se začínala bát o jeho život. Zatímco zpočátku myslela na nejhorší, skutečnost nečinnosti zvířete byla mnohem jednodušší, než by většina lidí mohla očekávat.

Nakonec bylo zjištěno, že křeček měl občas povoleno se volně pohybovat po pokoji. Během jednoho z takových výletů po bytě ho zaujalo několik magnetů určených na lednicí. S chutí si jeden z nich dopřál a když byl opět navrácen do své kovové klece, uvízl. Naštěstí nestačil magnet strávit a držel si jej ve svých tvářích, takže nebyla nutná operace.

Přesto, že mnoho lidí může vinit křečka za to, co se stalo, jeho majitelé by měli hlídat, jaké předměty si vkládá do své malé tlamičky. Když budete zvířata, jež žijí v kleci, pouštět volně po bytě, musíte věnovat pozornost tomu, co se děje, aby se podobné věci nemuseli stávat či opakovat.

Jsme si jistí, že tito majitelé budou v budoucnu svému zvířátku věnovat více pozornosti a péče. Dobrou zprávou je, že křeček vše přežil bez úhony a plně se zotavil. Jeho příběh je sice celkem vtipný, ale kdyby nebylo pohotového veterináře, mohl skončit tragicky.

Sdílejte příběh mezi svými přáteli a rodinou, zvláště vlastní-li nějaké domácí zvíře. Nikdy nevíte, co se může stát.

Zdroj: viralnova.com