Nevěsta nechala volnou židli mezi svatebčany pro svého zesnulého syna. Těsně před obřadem nedokázala udržet slzy, když viděla, kdo se náhle objevil!

Becky zažila tu nejhorší noční můru, jaká by neměla žádnou matku nikdy potkat – její syn Triston zemřel, když mu bylo 19 let. Přesto, že by takovou bolest neměl prožívat nikdo, Becky dokázala stále žít svůj život a dva roky po synově smrti dokonce začala plánovat svatbu s mužem svých snů.

Od tragické události se stále snaží udržovat synovu památku a v její svatební den tomu nebylo jinak. Během slavnostního ceremoniálu nechala jednu prázdnou židli, na které stál dojemný vzkaz od Tristona:

„V tvůj svatební den jsem sice v nebi, ale sejdu dolu na Zemi, abych jej strávil s tebou. Drž mi tam místo, jen jednu židli. Možná mě nemůžeš vidět, ale budu tam.“

Becky neměla vůbec tušení, že její nastávající manžel Kelly na jejího syna také myslel a pro svou novomanželku připravil zvláštní překvapení. Těsně před zahájením obřadu jí sdělil, že by se měla s někým setkat. Objevil se mladý 21letý muž jménem Jacob. Při pohledu na něj Becky propukla v pláč. Moc dobře věděla, kdo před ní právě stojí!

Když Triston navždy odešel z jejího života, Becky souhlasila s dárcovstvím jeho orgánů pro ty, kteří je potřebují. Díky jejímu gestu bylo zachráněno celkem pět lidí, jejichž život tak mohl nadále pokračovat. Jacob byl jedním z nich, šťastným příjemcem Tristonova srdce. Kelly zařídil, aby byl Jacob na obřadu přítomen a Beckyin „syn“ se tak mohl jejího svatebního dne zúčastnit.

Becky byla dokonce schopná slyšet srdce jejího syna pomocí stetoskopu. Slyšela jako bije srdce jejího syna a byl to pro ni neuvěřitelný zážitek. Skákala radostí nahoru a dolu a svůj den si tak mohla užít naplno. Její syn tam byl s ní a zároveň muž, jehož život byl díky jejímu rozhodnutí zachráněn.

V tento okamžik nezůstalo jediné oko suché a musíme říct, že se vůbec nedivíme. Přesto, že měl tento příběh velmi smutný začátek, konec byl důkazem toho, že i na pozadí smutných událostí se mohou dít úžasné věci. Pokud souhlasíte a příběh se vám líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com