Známá píseň v novém kabátě. Ed Sheeran se spojil s ikonou světové opery a vznikl dechberoucí duet

Ed Sheeran je úžasný umělec, který proslul svou schopností vytvářet nádherné harmonie, které si zamilovaly miliony lidí po celém světě. O jeho talentu nemůže nikdo pochybovat, ale přesto se zpěvák a hudebník posouvá neustále dál. Nyní se rozhodl, že spojí své umění s ikonou opery. Andrea Bocelli je jedním z největších jmen ve světě vážné hudby. Stejně jako Sheeran, i Bocelli je známý neuvěřitelnými harmoniemi. Jejich spojení proto slibovalo neuvěřitelný zážitek.

Známá píseň v novém kabátě

Sheeran se rozhodl vytvořit orchestrální verzi své písně „Perfect“ z posledního alba s názvem „Divide“. Zdálo se, že se bude jednat o klasický crossover, který dělá mnoho umělců. Ed se ovšem rozhodl, že půjde ještě o krok dál a vyladí své jazykové schopnosti. Bude totiž zpívat v italštině! Skladbu jednoduše musíte slyšet, protože je nádherná a dojímá až k slzám. Jedná se o úžasné dílo, které nemá jedinou chybu.

Jedna aktivita za druhou

Kromě tohoto úžasného duetu se Ed Sheeran podílí také na mnoha dalších projektech. Jedním z nich nyní zaujal mnoho lidí a zapojil se do obrovské série koncertů společně s desítkami interpretů. Objevil se v sérii koncertů, které mají upozornit na globální problémy. Nejedná se přitom jen o jeho koncerty, ale o spojení mnoha umělců, kterým záleží na životním prostředí. Objeví se na nich také Billie Eilish, Elton John nebo BTS (korejská chlapecká kapela).

Umělcům záleží na životním prostředí

Při kombinaci živých a předtočených vystoupení se do tohoto projektu zapojí více než 60 skupin a interpretů. Program zajišťuje nevládní organizace Global Citizen. Organizace i všichni umělci, včetně Eda Sheerana, chtějí propojit jedince a zároveň jasně říct vládám po celém světě, že musí pracovat na ochraně životního prostředí, informovat své občany a zasloužit se o velkou změnu. Je vidět, že velkým umělcům záleží na přírodě a chtějí, aby se zachovala.

Úvodní obrázek: yakub88 / Shutterstock, Zdroj: Bestworthy.com