Žena byla zoufalá, že nedokáže dát své dceři sourozence. Až později jí došlo, že vlastně už dávno jednoho má

Po letech potíží s otěhotněním byla Rebecca s manželem požehnána dcerou, jíž dala jméno Harper. Poté, co se Harper narodila, se manželé pokusili mít více dětí, ale ani léčba IVF se nezdařila. Rebecca pociťovala nesmírnou vinu a smutek z toho, že nemůže dát Harper sourozence, přitom s překvapením zjistila, že jednoho už dávno má. Fenku anglického buldočka Lolu.

Paní převleků

Jednoho dne Harper vyšla se svého pokoje s Lolou oblečenou jako princezna. V tu chvíli si Rebecca uvědomila, že nemusí mít výčitky, že Harper nedokáže dát sourozence. Jednu sestřičku, s kterou si může hrát, už totiž dávno má. Lolu. Jsou nejlepší kamarádky, jsou rodina. Hrají si spolu, tráví společně spoustu času a pouto mezi nimi je něco naprosto výjimečného.

Občas to zaskřípe

Harper Lolu nesmírně miluje, tedy kromě případů, kdy si Lola pochutnává na jejích hračkách. Lola je zase vůči Harper velice ochranářská, vždy jí je nablízku, ať už malá dívka dělá cokoli. Lola musí být u toho a prozkoumat, co se zrovna děje.

Zvířata jsou úžasná

Rebecca jejich vztah fotí už od samého počátku a chce ostatním lidem ukázat, že jsou psi úžasná zvířata. Až se Harper jednoho dne ohlédne za svým dětstvím, prostřednictvím těchto fotografií bude vzpomínat na svou první nejlepší kamarádku, na svého „sourozence“, s kterým si užila tolik legrace.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mymodernmet.com