Znamení narozená pod zimním sluncem a jejich největší charakterová pozitiva

Kozoroh, Vodnář a Ryby, znamení zvěrokruhu, která se narodila pod zimním sluncem. Možná nejsou těmi nejenergičtějšími, nejnadšenějšími a nejradostnějšími znameními, především protože jim chybí prvek ohně, ale jsou obdařeni povahovými rysy velmi vhodnými pro chladné a zasněžené období. Objevte jejich největší výhody.

Kozoroh

Silné stránky Kozoroha jsou tvrdohlavost, pracovitost a zdravý rozum. Kozoroh je velmi dobrá sada ctností pro chladné období. Od přírody a od dětství vnímá svět jako místo, kde nic není zadarmo a pro vše musí tvrdě pracovat a zasloužit si to. Je však také schopný racionálně vyhodnotit své dovednosti a postarat se o to, co považuje za naději a úspěch. Dokáže vyburcovat své síly a zúčastnit se dlouhých závodů, nenechají se odradit náhodnými porážkami.

Vodnář

Vzdušné znamení, velice praktické, pro kterého je svět velké pole nabízející spoustu možností pro realizaci projektů a nápadů. V jeho mysli je tolik myšlenek. Vodnář je velmi pracovitý a úspěšný umělec.

Ryby

Ryby se mohou pyšnit soucitem a vřelostí. Dokonce mají těchto ctností na rozdávání. Obvykle jsou dětinsky naivní, ale také mají vysoké umělecké cítění. Ryby jsou potřeba, aby uklidnili drsnost a tvrdost jiných znamení.

Jak by vypadal svět se zimními znameními?

Svět pouze s Kozorohy, Vodnáři a Rybami by byl pokrytý surovými dřevorubci a vizionářskými inženýry, kteří by stavěli stále dokonalejší stroje. Tvořili by dlouhé cesty až na konec světa, podél nichž by vyprávěli básníci nekonečné příběhy plné bájných postav. Možná tomu tak někde i je, například v Norsku, Švédsku nebo Finsku, co myslíte?

Obrázky: Freepik