Největší filmoví kritici podle hvězd. S těmito znameními zvěrokruhu si sledování filmu neužijete

Sledování filmů je velice oblíbenou volnočasovou aktivitou. Filmy nás zavedou do fiktivního světa plného fantazie a hvězdných příběhů, které nás drží plné napětí až do poslední chvíle. Ale bohužel tento zážitek nám může zkazit spolusledující, který místo sledování filmu jen kritizuje. Herecké výkony, děj, kostýmy, režii atd. Pojďme se tedy podívat na znamení zvěrokruhu, která budou pravděpodobně největšími filmovými kritiky.

Panna

Je známo, že jsou nejkritičtějším znamením zvěrokruhu obecně. Na všem nacházejí nedostatky, protože chtějí, aby bylo vše naprosto dokonalé. Nedokážou tolerovat polovičaté věci. Pokud jde o filmy, dívají se na každý aspekt, a nakonec kritizují každou scénu.

Kozoroh

Vždy na všem najdou chyby. Na všechno nasazují laťku příliš vysoko. Hledání nedostatků ve věcech a lidech je snad jejich koníčkem. Kozorozi jsou závislí na dosahování těch nejlepších výsledků. Nedokážou se uvolnit, a tak nakonec hledají chyby úplně na všem. A vždy si nějaké najdou.

Rak

Nenávidí filmy, kde láska nemá žádný význam, i když je zcela smyšlená. Mohou být velmi kritičtí k postavám a filmovým zápletkám, pokud věci nejdou podle plánu. Raci takové filmy nenávidí a povzbuzují ostatní, aby podobné filmy nesledovali.

Štír

Nedokážou tolerovat vadné věci, ale zároveň nezvládají kritiku od ostatních. Štíři jsou velcí pokrytci, protože oni naopak kritizují úplně všechno a všechny. Jejich pohled na filmy a další věci určené pro zábavu může být příliš hodnotící.

Vodnář

Nejsou spokojeni s dobrou prací. Vždy chtějí vynikající výsledky, která je lepší než ta, co se považuje za normální. Neradi se dívají na filmy s průměrným obsahem, jinak se promění v nechtěného filmového kritika.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com