Znamení zvěrokruhu, která milují slavit Valentýna. Očekávat od nich můžete velká romantická gesta

Únor je známý především díky Dni svatého Valentýna, na který se zamilovaní těší a svobodní se jej obávají. Může to být váš nejšťastnější den v roce nebo i ten nejdepresivnější. Záleží, jak k němu přistupujete, ať už jste zadaní či single. Pro každého tento den znamená něco jiného, z části jsou za to zodpovědné hvězdy. Zde jsou čtyři znamení zvěrokruhu, která jsou posedlá Valentýnem.

Beran

Beran nepotřebuje den lásky, aby se vyznal ze svých citů. Dělá to totiž celoročně. Ovšem Den svatého Valentýna je pro něj významný, umocňuje jeho city k druhé osobě, a to stejné vyžaduje i od svého partnera. Pokud nevíte, jak nejlépe potěšit Berana v tento den oslavující lásku, zahrňte ho dárky. Nečekané a originální dary jsou nejlepším způsobem, jak si jej získat a oslnit jej.

Býk

Býk miluje Den svatého Valentýna, protože jeho zkušenosti s tímto dnem ukazují, že se svobodní Býci seznámí a zadaní se ještě více sblíží se svým partnerem. Vzhledem k tomu, že Býci jsou vládci rozkoše, mají sklon vytvořit z Valentýna ten nejvášnivější a nejromantičtější den v roce. Snaží se ze všech sil, aby se jejich partner cítil milován.

Rak

Přestože jsou Raci velice citliví jedinci, ve vyznávání lásky nejsou příliš zkušení. Ovšem v Den svatého Valentýna se cítí silně inspirováni a motivováni k projevu svých citů.

Lev

Lev je jedním z nejvýraznějších znamení zvěrokruhu, takže není žádným překvapením, že se vyžívá ve svátcích, kde se může projevit a být středem pozornosti. Jsou to trochu megalomani, nejspíše vám koupí toho největšího plyšového medvěda, jakého v obchodu najdou. Popřípadě vám připraví takovou romantiku, která by rozněžnila i to nejchladnější srdce.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rd.com